ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРОБІТОК ПОСІВІВ ПЕСТИЦИДАМИ ТА ОТРУТОХІМІКАТАМИ

Дата: 20.05.2021 11:42

Як повідомив директор СТОВ «Піщальники» Є.Кривохижа, відповідно до Закону України «Про бджільництво» та Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві», вищезгадане товариство в період з 20 травня по 20 червня 2021 року на полях, що розташовані на території населених пунктів Бобрицької територіальної громади, проводитиме діяльність із застосуванням пестицидів та отрутохімікатів на посівах кукурудзи та соняшника.

У разі наявності зареєстрованих на території населених пунктів сільської ради суб’єктів бджільництва товариство просить повідомити про їх небезпеку для бджіл у вказаний період та вивезення пасік у безпечне місце.