ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ЛИТВИНЦІ: ПОРУШУВАЛИСЯ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЩОДО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ДОБРОСУСІДСТВА

Дата: 24.05.2021 16:59

У четвер, 20 травня ц.р., виїзний прийом громадян в адмінприміщенні Литвинецького старостату здійснювала заступник Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Коробочка. Разом із нею здійснювала прийом із земельних питань головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та ЖКГ Олена Щербина.

Як з’ясувалося під час зустрічі посадовців із місцевими жителями, найгарячішими на сьогодні є питання водопостачання по вулиці Східній у селі Литвинець та дотримання правил добросусідства окремими громадянами. Зокрема, мова йшла про антисанітарію та порушення багатьох норм чинного законодавства щодо охорони та збереження довкілля власником ферми великої рогатої худоби, що розташована в межах населеного пункту.

Порушені під час зустрічі питання взято до уваги, а їх вирішення занесено до списку завдань виконавчого органу, що потребують обов’язкового вирішення.

Текст – Віра Загородня