МЕТА – НАЛЕЖНЕ ПОІНФОРМУВАННЯ У СФЕРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ

Дата: 27.05.2021 21:29

Життя багатогранне і скороминуще. Щодня – нові ідеї, нові завдання, задумки, рішення, плани і події. Разом із усім тим – і нові запитання.

Шукаєте рішення проблем: як написати заяву, куди звертатися і які підтверджуючі документи подати, приміром, для отримання «Пакунка малюка», оформлення допомоги малозабезпеченим сім’ям чи житлової субсидії, порядку отримання статусу багатодітної сім’ї, чи, наприклад, здійснення обміну водійського посвідчення чи проведення державної реєстрації земельної ділянки, реєстрації транспорту чи отримання дозволу на порушення об’єктів благоустрою?

Чи, можливо, вас цікавлять послуги, пов’язані з реєстрацією місця проживання, оформлення закордонного паспорта тощо?

Не губіться і не гайте часу – всі вичерпні відповіді на кожне із питань – на офіційному сайті Бобрицької громади у розділі «Надання адміністративних послуг» за посиланням: