ПРИХИЛЬНИКИ СКАНДИНАВСЬКОЇ ХОДЬБИ ОБИРАЮТЬ РУХ ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я, ДОВГОЛІТТЯ І КРАСИ

Дата: 30.05.2021 13:54

За ініціативи депутата Черкаської обласної ради, директора ТОВ «НВФ «Урожай» МХП Олександра ВОСКОБОЙНИКА, який популяризує здоровий спосіб життя посередництвом занять Скандинавською ходьбою, у селі Степанці у суботу, 29 травня ц.р., пройшов «SKANDI FEST» любителів та поціновувачів цього виду спорту.

Близько сотні учасників із Степанецької, Канівської, Бобрицької та Ліплявської територіальних громад долучилися до участі в фестивалі здоров’я, краси і довголіття.

Депутат облради Володимир Братанич разом з депутатом Бобрицької сільської ради, керівником Канівської громадської приймальні депутата О.Воскобойника Миколою Фесенком вручили професійні спеціальні палиці усім учасникам «SKANDI FEST».

Таким чином, за словами організаторів, із проведенням травневого «SKANDI FEST», на Канівщини розпочав своє життя «FAN CLUB SKANDI-100».

Фестиваль завершився ІІ-м тренувальним збором активістів Скандинавської ходьби, які окрім професійного спортивного знаряддя отримали ще і методичні матеріали та майстер-клас від громадського тренера Ірини Погорєлко (м.Канів), а також спільним фото і подякою учасників на адресу організаторів заходу.

Текст, фото – Віра Загородня