ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРОБІТОК ПОСІВІВ ПЕСТИЦИДАМИ ТА ОТРУТОХІМІКАТАМИ

Дата: 31.05.2021 20:21

1. Як повідомив регіональний директор Виробничого підрозділу «Степанці» ТОВ «НВФ «Урожай» В.Братанич, відповідно до Закону України «Про бджільництво» і Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві», вищевказане підприємство в період з 1 по 10 червня 2021 року на полях, розташованих на території Бобрицької сільської ради, проводитиме діяльність із застосуванням таких препаратів:
  • Солігор 0,9 л/га + Енжіо 0,018 л/га + Глайдер 0,07 л/га - на посівах озимої пшениці,
  • Егіда 0,15 л/га + Пріма 0,3 л/га + ПАВ Сайд Кік 0,25 л/га + Дублон 1,25 л/га - на посівах кукурудзи,
  • Челендж 1,7 л/га - на посівах соняшника.

За токсичністю вказані хімікати відносять до низькотоксичних. Обмеження льоту медоносних комах – на 24-48 годин. У разі наявності зареєстрованих на території сільської ради суб’єктів бджільництва підприємство просить взяти до уваги небезпеку для бджіл у вказаний вище період та забезпечити необхідність вивезення пасік у безпечне місце.

*  *  *

1. За повідомленням директора ПП «Коритищанське» В.Королевича, в період з 28 травня по 10 червня 2021 року вказаний суб’єкт господарювання буде проводити хімічний обробіток посівів озимої пшениці та кукурудзи з використанням таких препаратів:
  • фунгіциди – Амістар екстра,
  • гербіциди – Грінадер, Унісілам,
  • прилипачі – Агранал Екстра, Енжіо.

У період з 28 травня по 25 червня ц.р. ПП «Коритищанське» буде проводити хімічний обробіток посівів соняшника та сої з використанням таких препаратів:

• гербіциди – Гренадер, Ореол Максі, Базагран,
  • прилипачі – Агропав Екстра.

Приватне підприємство просить пасічників звернути увагу на вказану інформацію з метою попередження отруєння бджіл.

Сектор інформаційно-організаційної роботи Виконавчого комітету Бобрицької сільської ради