Оголошення про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобрицької сільської ради Черкаської області

Дата: 01.06.2021 16:06

25 травня 2021 року відбулося засідання комісії з проведення конкурсного відбору претендентів на вакантну посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобрицької сільської ради. На розгляд комісії подано конкурсні пропозиції від однієї особи – Арсеєнко Юлії Сергіївни.

Комісія розглянула надані інформаційні матеріали.

За результатами розгляду інформаційних матеріалів, складеного іспиту та співбесіди із кандидатом Ю.Арсеєнко, комісія визначила, що Ю.Арсеєнко повністю відповідає вимогам кандидата на посаду.

Таким чином, відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії №2 від 25.05.2021р., переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобрицької сільської радиодноголосно визнано Арсеєнко Юлію Сергіївну.