ШЛЕМО ЩИРОСЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ

Дата: 11.06.2021 22:09

У п’ятницю, 11 червня ц.р., Благодійному фонду «МХП – Громаді» (https://www.facebook.com/MHPgromadi) – незмінному партнеру Бобрицької територіальної громади в справі творення добра – виповнюється 6 років.

Найщиріші привітання і побажання процвітання, здійснення всіх задумів, впевненого та блискучого втілення в життя милосердної місії посилаємо із сонячними променями, літнім вітерцем, на пташиних крилах і з веселковими дивограями Благодійному фонду «МХП – Громаді» від імені всіх жителів Бобрицької громади.

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» завжди бере активну участь в житті нашої громади. Співпрацюючи із Благодійним фондом «МХП – Громаді», ми разом розвиваємо наш край і громаду.

Основна місія Благодійного фонду - допомагати організовуватися людям, громадам та суспільству для вирішення їх соціальних, економічних та екологічних проблем. Ми твердо переконані: свою місію фонд «МХП – Громаді» виконує на «відмінно». І за це, шановні благодійники, ми Вам щиро дякуємо, шлемо доземний уклін.

Від щирого серця в день народження Благодійного фонду «МХП – Громаді» бажаємо постійного й ефективного розвитку, успішного руху на шляху до покращення життя в населених пунктах усіх громад, всієї України. Вашому прекрасному, багатому на ідеї щоденного творення добрих справ колективу бажаємо свіжих ідей,здійснення всіх ваших найзаповітніших мрій, завжди – мирного неба, сонячних посмішок, приємних подій і тільки хороших новин.

Зі святом, дорогі благодійники! Процвітання та натхнення й надалі творити добро!

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова

Виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради