ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 16.06.2021 15:23

У вівторок, 29 червня ц.р., о 14-й годині в адмінприміщенні територіальної громади (за адресою: с.Бобриця, вул. Дружби,4) відбудеться чергова сесія Бобрицької сільської ради.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

• Про внесення змін до рішення сільської ради «Про бюджет Бобрицької територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: начальник фінансового відділу Бобрицької сільської ради Л.Сасько.

•  Про призначеннядиректора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобрицької сільської ради.

Доповідає: начальник відділу правового забезпечення та управління персоналом Бобрицької сільської ради Н.Штейман.

• Про внесення змін та затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бобрицької сільської ради в новій редакції.

Доповідає: начальник-державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бобрицької сільської ради С.Гормаш.

• Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності першого та другого типів.

Доповідає: головний спеціаліст – юрист відділу правового забезпечення та управління персоналом Ю.Сіленко.

• Про затвердження типової угоди про соціально-економічне партнерство.

Доповідає: начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності відділу бухгалтерського обліку та звітності Бобрицької сільської ради В.Півень.

• Про регулювання земельних питань.

Доповідає: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та ЖКГ Т.Прошак.

Інші питання.

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова