ІЗ ЗЕЛЕНИМИ СВЯТАМИ БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

Дата: 20.06.2021 12:03

Земля квітчається зеленими шатами, природа одягає весь найкращий цвіт – Всевишній благословляє світ на процвітання.

Щиросердечно вітаємо усіх жителів Бобрицької громади, жителів сусідніх територіальних громад, всіх, хто хоча б якимось чином дотичний до життя та процвітання нашого рідного краю, із Святою Трійцею.

Нехай це свято надихає всіх нас, шановні краяни, на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут.

Нехай віра в краще разом зі свіжим літнім повітрям оселяється в ваших серцях. Бажаємо багато радості, добра, море сонця нехай дарує ця чарівна літня пора. Нехай думається тільки про хороше, творяться лише добрі справи. Святі ангели з небес нехай освячують ваші шляхи.

В цей прекрасний день бажаємо миру, благополуччя, щастя, любові і надії. Нехай не покидає віра і добрі справи допомагають в досягненні цілей.

Щастя, тепла і миру кожному дому!

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова

Виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради