ШЛЕМО ЩИРОСЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ МЕДИКА

Дата: 20.06.2021 12:05

В Україні в третю неділю червня святкують День медика. Ця важка і водночас надважлива на сьогодні професія потребує значних зусиль та навичок від медичних працівників. Саме медики виявились «на передовій» під час світової пандемії коронавірусу. У День медика 2021 кожен з нас має чудову нагоду подякувати лікарям, медсестрам та санітарам за їхню невтомну і надзвичайно важливу роботу, а також привітати з професійним святом.

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом – Днем медичного працівника.

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя. У цьому жертовному, щоденному служінні ви часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень, і вночі ви поруч, аби встигнути допомогти хворому. У надважкий час ви на цілодобовій сторожі людського життя.

Зичимо вам, дорогі наші легіонери світла і добра, міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, благополуччя. Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя.

Шани та любові вам, плідної праці, невичерпної енергії, міцного здоров’я, сонячного настрою і радості від кожного дня!

Прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю.

Ви на варті здоровя стоїте

І всім травмам, хворобам і вірусам

Дружним хором ви «Ні!» говорите

З часів пірамід і папірусів.

І рішення ви приймаєте,

Ох, для нас вони життєво важливі!

Як боротися з хворобами знаєте -

Капітани здоров'я дбайливі.

І нехай менше важких моментів

Знає ваша лікарська практика,

Нехай рятують легко пацієнтів

Стратегія, досвід і тактика.

Нехай кожен день дарує посмішки вдячності пацієнтів, приємні сюрпризи від коханих, радісні новини та неймовірні сили для звершення усіх планів.

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова

Виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради