ШКОЛА ПАТРІОТИЗМУ ВІД УЧАСНИКІВ АТО: МІСІЯ В МАСЛІВЦІ

Дата: 20.06.2021 21:06

У четвер, 17 червня ц.р., учасники бойових дій на Сході України член виконкому Бобрицької сільської ради Алла Хапугіна та Сергій Тишкевич із села Бобриця і Валентин Івшин із міста Канів побували в Маслівському аграрному фаховому коледжі ім. П.Х. Гаркавого, де провели зустріч-навчання із тамтешніми студентами та їхніми викладачами.

Під час акції колишні воїни розповіли молодому поколінню про те, як треба діяти в умовах, коли кожна хвилина грає роль у питанні збереження життя як свого власного, так і тих, хто потребує невідкладної допомоги. По зосереджених і досить серйозних виразах облич слухачів курсу виживання в умовах небезпеки можна було зробити висновок: тема надання допомоги та порятунку наразі є досить актуальною і водночас цікавою й потрібною, а відтак, за словами учасників акції – героїв, загартованих боями на Сході, – такі зустрічі-навчання будуть і надалі проводитися із підростаючим поколінням.

Далі – фотозвіт про зустріч від Алли Хапугіної.

Текст – Віра Загородня

Більше фото - у публікації на сторінці Бобрицької громади в мережі Фейсбук за посиланням: