ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 22.06.2021 16:31

У середу, 30 червня ц.р., о 10-й годині в приміщенні Бобрицької сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.

На розгляд виконкому виносяться такі питання:

Про підготовку закладів освіти та культури Бобрицької сільської ради Черкаської області до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 роки.

Про організацію боротьби з амброзією полинолистою та іншими бур′янами на території сільської ради.

Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Бобрицької сільської ради, інформаційних та технологічних карток.

Про затвердження Положення про порядок виявлення, взяття на облік, збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Бобрицької сільської ради.

Про створення та організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради.

Про надання матеріальної допомоги на поховання.

Про надання матеріальної допомоги на лікування.

Про надання матеріальної допомоги при народженні.

Про погодження режиму роботи магазину в с.Григорівка та с.Луковиця ФОП Македон Т.В.

Про погодження режиму роботи магазину в с.Григорівка по вул.Центральна ФОП Камишіної Л.В.

Про погодження режиму роботи магазину в с.Григорівка по вул.Береговщина, ½ ФОП Льон В.В.

Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, кадастровий номер 7122081100:02:002:0472 у селі Бобриця.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку у селі Григорівка, що знаходиться на земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, кадастровий номер 7122081900:02:002:0280 у селі Бобриця.

Про затвердження акту по видаленню зелених насаджень за клопотанням старости Козарівського старостинського округу В.Литвиненка.

Інші питання.