НА КАНІВЩИНІ ВИЯВЛЕНО 12 ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

Дата: 24.06.2021 15:13

Як повідомляють із 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, минуло багато десятків років з часу, коли закінчилася Друга світова війна. Проте вона й досі нагадує про себе небезпечними знахідками: заіржавілі артилерійські снаряди, міни та авіабомби, що не розірвалися тоді, знаходять своїх жертв у сьогоденні.

Так, 21 червня ц.р. місцеві жителі села Григорівка Черкаського району виявили небезпечні предмети часів минулих війн. Ними виявилися 120-міліметрові мінометні міни у кількості 12 штук. Після обстеження прилеглої території на вміст додаткових небезпечних предметів сапери групи піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення вилучили боєприпаси для подальшого знищення на спеціальному полігоні.

Рятувальники звертаються до громадян із проханням не торкатися підозрілих предметів і негайно повідомляти про знахідку за номером «101» або «102».