ШЛЕМО ЩИРОСЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ: ІЗ ДНЕМ ПОДАТКІВЦЯ УКРАЇНИ

Дата: 02.07.2021 23:11

Від імені всіх законослухняних громадян України і Бобрицької громади зокрема, вітаємо всіх працівників податкової служби.

На перший погляд - ви завжди суворі і неприступні. Та ми знаємо: ви справедливі і розумієте кожного платника податків.

З нагоди вашого професійного свята бажаємо вам сталевої витримки і міцних нервів на роботі, люблячих, дбайливих та розуміючих днів – вдома, Божого благословення і оберегу в справі наповнення скарбниці достатку та розвитку кожної громади, всієї країни.

Дякуємо всім, хто відповідально виконує свої службові обов’язки, поповнюючи державну скарбницю, чесно та самовіддано бореться з порушниками податкового законодавства.

Бажаємо вам натхнення в роботі та примноження внеску в зміцненні позитивних тенденцій вітчизняної економіки, ще більшої наполегливості й безкомпромісності в наступі на «тіньову» економіку і корупцію.

Щиросердечно зичимо вам міцного як криця здоров’я, людського щастя, професійних успіхів і мирного неба над головою, а ще - фінансової стабільності вам, бадьорості духу.

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова

Виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради