У СИНЯВЦІ ОПОРЯДКУВАЛИ МІСЦЕ ВІДПОЧИНКУ

Дата: 12.07.2021 16:28

У п’ятницю, 9 липня ц.р., місцеві активісти села Синявка С.А. Чобітько та В.В. Головко, а також представники Козарівського старостату під проводом сільського старости В.А. Литвиненка і небайдужі односельці зібралися для того, аби навести лад на ділянці, що розташована на узбережжі річки Росава.

Розподілили між собою ділянки роботи і закипіла благородна справа заради громади. Вигрібали і обкошували територію, вантажили сміття на трактори місцевих жителів та вивозили його в спеціально відведені місця.

Гуртом, як кажуть, добре будь-яку справу робити. Результатом праці теж гуртом тішилися, коли скінчили задумане. Тепер і самому буде приємно відпочити біля води, і гостей чи й просто друзів та односельців зустріти-погомоніти на природі буде в насолоду – підсумовує Козарівський сільський староста Володимир Литвиненко. А ще при цьому він дякує всім, хто долучився до втілення задумки про упорядковане узбережжя місцевої річки та не порахувався із часом і матеріальними витратами. Адже результат того вартий.

Текст – Віра Загородня, фото - Володимир Литвиненко