ВУЛИЦЯ ФЕДОРЕНКА У БОБРИЦІ: ДРУГЕ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 12.07.2021 16:50

Саме таким днем – другим народженням – назвали 11 липня ц.р. жителі вулиці Федоренка у селі Бобриця. І вирішили це на зібранні, що вилилося у справжнє свято вулиці. Привід для святкування був вагомим – напередодні на вулиці проклали асфальтоване покриття, спланувавши узбіччя та провівши всі відповідні до технології роботи.

Виконання робіт із упорядкування шляхового покриття на цій вулиці було проведено за допомогою підрядника – Приватного підприємства «Канів-Граніт», що виграло тендер на виконання робіт.

Як і годиться за традицією – відкривали вулицю бризками шампанського та схвально-захопленими вигуками, гуртовим застіллям та піснями-жартами-танцями. А ще – подякою Бобрицькій сільській раді, очільниці громади Олені Штефан та її заступниці з питань діяльності виконавчих органів Людмилі Коробочці, адже саме за їхньої активної участі та старанням сьогодні на цій ділянці Бобриці тепер замість простого грунтового шляху, що був майже непроїзним у дощову погоду, прокладено асфальтовану дорогу, де і дітлахи можуть покататися на велосипедах чи самокатах, і безпроблемно у будь-яку погоду можна під’їхати на авто.

І, як вирішили бобричани гуртом на раді вулиці Федоренка, відтепер щороку у другу неділю липня тут будуть відзначати день народження своєї вулиці – із дружнім застіллям, жартами, піснями і танцями. Ось так народжуються локальні традиції – чудові та приємні.

Текст – Віра Загородня, фото – Анастасія Сиволожська