ЧЕРКАСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЬ У ЗАКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ БЕЗ ЗНО

Дата: 21.07.2021 21:28

Як повідомила уповноважений представник Варшавського університету менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM», професор Тамара Качала, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького уклав угоду з Варшавським університет менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM» (Республіка Польща, м. Варшава) про співпрацю в галузі вищої освіти з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців відповідно до потреб європейського ринку праці.

Спільний україно-польський проєкт дозволить отримати європейську освіту в Україні без ЗНО /ЄВІ за такими спеціальностями:

1. Маркетинг (бакалаврат/магістратура)
  2. Міжнародні економічні відносини (бакалаврат/магістратура)
  3. Менеджмент (бакалаврат/магістратура)
  4. Туризм(бакалаврат/магістратура)
  5. Готельно-ресторанна справа(бакалаврат/магістратура)
  6. Облік і аудит (бакалаврат/магістратура)
  7. Економіка підприємства (бакалаврат/магістратура)
  8. Комп’ютерні науки (бакалаврат/магістратура)
  9. Право (магістратура)
  10. Психологія (магістратура)

Зарахування відбувається на основі свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, диплома про вищу освіту (для вступу в магістратуру) за результатами співбесіди з фаху.

Документи приймаються та надається додаткова інформація консультативною групою Полонійного центру Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за адресою: бульв. Шевченка, 81 Черкаси, Україна, 18031; тел.: +38(063)146-02-14.

Інформація про можливість навчатись у закладі вищої освіти без ЗНО/ЄВІ допоможе потенційним абітурієнтам Вашої територіальної громади вирішити питання здобуття вищої освіти уже в цьому навчальному році.