ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА з видачі експлуатаційного дозволу оператором ринку, що провадить діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження

Дата: 24.07.2021 15:11

Наказ Головного управління Держпродспоживслужби

в Черкаській області

від 09.08.2019 № 1723-ОД

ІНФОРМАЦІЙНА карткА

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

Інформація про центр надання адміністративної послуги

Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Бобрицької сільської ради

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

вул. Героїв Небесної Сотні, 60, м. Канів, Черкаської області, 19000

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок: з 8.00 до 17.15 години;

Вівторок:    з 8.00 до 17.15 години;

Середа:       з 8.00 до 17.15 години;

Четвер:       з 8.00 до 17.15 години;

П’ятниця:   з 8.00 до 16.00 години;

( без перерви на обід )

Вихідні: субота, неділя

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

e-mail: bobryca_cnap@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», ст. 23, 24;

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

Закон України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»;

Закон України «Про адміністративні послуги» ст. 8.

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 930 «Про затвердження Порядку видачі експлуатаційного дозволу, форми експлуатаційного дозволу та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів».

Постанова Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг».

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Провадження діяльності, пов’язаної з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження.

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Заява.

2. Перелік харчових продуктів, що планується виробляти та/або зберігати.

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Документи, подаються в одному примірнику особисто суб'єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою-підприємцем, фізичною особою) або уповноваженою ним особою.

Документи можуть бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення, при цьому підпис заявника (фізичної особи-підприємця) та уповноваженої ним особи засвідчується нотаріально.

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платно.

У разі платності:

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

Розмір плати (адміністративний збір) за надання адміністративної послуги з видачі або поновлення дії експлуатаційного дозволу становить 0,17 мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому заява подається оператором ринку в центр надання адміністративних послуг, до визначення розміру адміністративного збору законом.

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

Отримувач: ГУК у Черк.обл./тг

с. Бобриця /22012500

ЄДРПОУ 37930566

Банк отримувача: Казначейство України(ел. адм. подат.)

UA978999980314090530000023675

Найменування коду класифікації доходів бюджету - Плата за надання інших адміністративних послуг

Код класифікації доходів бюджету- 22012500

12.

Строк надання адміністративної послуги

30 робочих днів.

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Підставами для відмови у видачі експлуатаційного дозволу є:

неподання заяви та переліку харчових продуктів, що планується виробляти або зберігати;

недостовірність відомостей, зазначених у поданих документах;

невідповідність заявлених потужностей вимогам Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»;

у разі якщо потужністю є агропродовольчий ринок, - оператором ринку не створено умов для належної роботи лабораторії (не виділено у користування службових приміщень, облаштованих опаленням, електрикою, вентиляцією, водопроводом з гарячою і холодною водою, каналізацією).

14.

Результат надання адміністративної послуги

Видача дозволу для провадження діяльності операторів потужностей (об’єктів), пов’язаної з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження.

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Факт отримання документа дозвільного характеру засвідчується особистим підписом керівника юридичної особи, фізичної особи-підприємця, фізичної або уповноваженої ним особи при пред'явленні документа, що засвідчує його особу.

Дозвіл на проведення заходу із залученням тварин надсилається поштою.

16.

Примітка

Видача (відмова у видачі, переоформлення анулювання) здійснюється відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

Інформація про видані дозволи вноситься до реєстру відповідно до наказу Мінагрополітики від 10,02,2016 № 40 «Про затвердження Порядку ведення реєстру операторів ринку та потужностей, на які видано експлуатаційний дозвіл», зареєстрованого в Мін'юсті 12 березня 2016 року за № 383/28513.