ШЛЕМО ЩИРОСЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ З ДНЕМ ХРЕЩЕННЯ РУСІ

Дата: 28.07.2021 13:42

Хрещення Киі?вськоі? Русі-Украі?ни стало поворотним для нашоі? історіі?. Рівноапостольнии? князь Володимир Великии? 1032 років тому приніс на киі?вські землі християнство, що стало основою наших духовних та культурних традиціи?. Ця знаменна подія задала вектор розвитку нашого народу на тисячоліття вперед.

Сердечно вітаємо усіх жителів і гостей Бобрицької територіальної громади із цим вікопомним святом та від щирого серця бажаємо, щоб свято хрещення Київської Русі зцілило та об'єднало наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножувало добробут в кожному домі, давало здоров'я на багато мирних і щасливих років.

Бажаємо, щоб духовна міць ніколи не згасала и? наповнювала всіх нас незламною вірою в мирну та непереможну Украі?ну.

Нехай Господь по молитвах святого рівноапостольного князя Володимира Хрестителя береже Україну та всіх нас.

Олена ШТЕФАН, Бобрицький сільський голова

Виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради