ЛИТВИНЕЦЬКИЙ СКЕЙТ-ПАРК: СКЛАЛИ ПЛАН ПОДАЛЬШИХ ДІЙ

Дата: 29.07.2021 20:51

Сьогодні, 29 липня ц.р., відбулася зустріч з активними мешканцями села Литвинець. Разом із литвинчанами перспективами одного з проектів для громади села переймалися керуючий справами Бобрицької сільської ради Микола Зоць, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Ольга Шишка, Литвинецький сільський староста Катерина Горохова, а також депутат Бобрицької сільської ради Галина Погрібна.

І хоча сільський актив був цього дня не багаточисельним, розмова вдалася жвавою та конструктивною. Так, усі разом склали план подальших дій в реалізації проекту «Скейт-парк», що виграв грант у розмірі 50 тисяч гривень у конкурсі мікрогрантів «Час діяти, Канівщино», що його проводив БО «Благодійний фонд «МХП - Громаді». Як показує досвід, активна участь мешканців у реалізації проектів, спрямованих на розвиток соціального життя громади, є чи не найголовнішою запорукою їх успішної реалізації.

Текст, фото – Ольга Шишка