ВІДБУДЕТЬСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «ОРГАНІЧНА УКРАЇНА 2021. ЧЕРКАСИ»

Дата: 02.08.2021 11:10

6 серпня ц.р. з 10-ї до 12-ї години відбудеться ХХХХХVIII Регіональний Форум «Органічна Україна 2021. Черкаси», що проводиться Громадською спілкою виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» спільно з Департаментом агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації (надалі – Департамент).

Захід проводиться за підтримки Швейцарії у рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою додатною вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Запрошуються до участі керівники та працівники, які здійснюють координацію у сфері агропромислового розвитку. Програма Форуму містить докладну інформацію щодо спікерів та тем виступів. Посилання для доєднання міститься в програмі (посилання виділене блакитним кольором, є вже активним, перехід до реєстрації здійснюється шляхом наведення курсору на посилання та натисканням на нього).

Просимо поінформувати Департамент до 4 серпня ц.р. на електронну адресу zemlerob2013@ukr.net або за телефоном 096-628-77-61 (Валентина СОКИРКО) про контактні дані працівників, які братимуть участь у Форумі.

Програма форуму

file:///C:/Users/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF/Downloads/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0%20%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81%D0%B8%20(1).pdf

Тетяна ШЕНДРИК, т.в.о. директора