ЩОДО НАРАХУВАННЯ ДОТАЦІЙ ФЕРМЕРСЬКИМ ГОСПОДАРСТВАМ ЗА УТРИМАННЯ КОРІВ

Дата: 12.08.2021 14:30

Як повідомляє директор Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації Iгop ГЛУХОВ, відповідно до пункту 10 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2018р. в редакцїі постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2021р. №384) фермерським господарствам надається спеціальна бюджетна дотація за утримання корів ycix напрямів продуктивності на безповоротній основі, у власності яких перебуває від 5 корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 01 липня поточного року корову в розмірі 5 тисяч гривень, але не більше 250 тисяч гривень.

Для отримання дотації за утримання корів одержувачі подають до структурного підрозділу облдержадміністрації  (Департаменту агропромислового розвитку) такі документи:

• заявка із зазначенням кількості корів станом на 01 липня поточного року;
  • довідка про відкриття поточного рахунку, видану банком;
  • копія Статуту фермерського господарства (для юридичної особи) a6o

копію договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства (для фермерського господарства, що створене без набуття статусу  юридичної       особи відповідно до статті 8 Закону    України «Про фермерське господарство»), дійсне   на дату подання заявки;

• копія фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік, а фермерські     господарства, які зареєстровані у поточному році - копію фінансового звіту aбo податкову декларацію за останній звітний період;
  • документ, який підтверджує наявність земель сільськогосподарського призначення у власності aбo користуванні фермерського господарства.

Граничний строк подання документів для отримання дотації за утримання корів - 31 серпня поточного року.

Документи подавати до 31 серпня 2021 року за адресою: м.Черкаси, вул.Смілянська, 131, кабінет 209.

Заявка для отримання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів ycix напрямів продуктивності фермерському господарству, у власності якого перебуває від 5 корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства