ДО 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ. СВЯТКОВА ЕСТАФЕТА ВІДЗНАЧЕННЯСЕЛАМИ БОБРИЦЬКОЇ ГРОМАДИ. ЧАСТИНА 1

Дата: 21.08.2021 23:19

Люблю тебе, Вітчизно, моя мила Україно,

Бо щастя жити ти мені дала.

Для мене ти одна – і рідна, і єдина,

Я все зроблю, щоб ти завжди цвіла.

Ми – твої діти, Україно,

І зробим все, щоб ти завжди цвіла.

Ми – твоє майбутнє, Україно,

З Днем Незалежності, рідна земля!

Саме такі слова і такі патріотичні почуття об’єднують усіх учасників святкових заходів, приурочених 30-річчю Незалежності України. Святкову естафету цієї події розпочали наймолодші жителі нашої громади. Саме для них силами та стараннями сільських старостатів, працівників відділу освіти і культури вдалося влаштувати справжні дитячі свята.

ГРИГОРІВКА

У дитячому святі до Дня Незалежності, що його проводили 17 серпня ц.р. тут взяли участь більше сорока дітей – як місцевих жителів, так і гостей села. Підготувала сценарій заходу та провела його для всіх присутніх завідуюча місцевою бібліотекою Любов Гончаренко.

У програмі свята були і вірші про Україну, які розповідали і самі діти, і їхні рідні, а також привітання від старости. Найбільш гамірним та напруженим для місцевих юних дарувань був конкурс малюнків на асфальті. Перемогла, як і годиться, – дружба. Звичайно, справжнього відчуття і святковості заходу додало частування солодкими смаколиками та десертами, а також весела дискотека для дітлахів.

За відгуками присутніх на святі дідусів-бабусь та батьків юних українців, для Григорівки це свято стало таким же яскравим та вагомим, а ще – відвідуваним, як і День села. Спонсорами свята стали працівники старостинського округу – завідуюча бібліотекою Л.Гончаренко та сільський староста С.Михайлішіна.

ТРОСТЯНЕЦЬ

У вівторок, 17 серпня ц.р., в Тростянці теж проводили свято з юними українцями. Весела обстановка, дитячий сміх, веселі розваги, конкурс малюнків та селфі на пам’ять про ще одне безтурботне літо і ювілейний День незалежності – ось неповний перелік заходів, що ввійшли до сценарію святкування по-тростянецькому.

ЛИТВИНЕЦЬ

Святкове відзначення 30-річчя Незалежності України  провели на базі Комунального закладу «Литвинецький ліцей». Основним лейтмотивом святкового заходу стали тут слова Василя Симоненка:

«…Я закоханий палко, без міри

У небачену вроду твою.

Все, що в серці натхненне і щире,

Я тобі віддаю.

Ти дала мені радісну вдачу,

Кров гарячу пустила до жил.

Я без тебе нічого не значу,

Ніби птиця без крил.

Кожну хвилю у кожну днину

Гріє душу твоє ім'я,