СИЛАМИ КОМУНАЛЬНИКІВ ПРОВЕДЕНО РОЗЧИЩЕННЯ ОБОЧИН ШЛЯХУ ВІД КУРИЛІВКИ ДО ТРОСТЯНЦЯ

Дата: 23.08.2021 13:26

Як повідомила заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Коробочка, цими днями виконано роботи з розчищення обочин шляху на проміжку від Курилівки до Тростянця.

Роботи виконувалися силами Комунального підприємства «Добробут» (директор Микола Пустовіт). Обрізання кущів, обкошування обочин та інші роботи проводили працівники комунального підприємства Володимир Заєць, Олексій Хронюк та Яків Кузьменко.

Тепер цим шляхом може безперешкодно рухатися і легковий транспорт, і рейсовий пасажирський транспорт, і, що найважливіше – шкільний автобус.

У планах комунальників – такі ж роботи на проміжку від села Студенець до села Бучак.

У свою чергу, Бобрицька сільська рада просить господарів домоволодінь у населених пунктах громади провести роботи з обрізання кущів та обкошування земельних ділянок і дворів, що виходять до шляхів громадського (загального) користування.

Текст – Віра Загородня, фото – Людмила КоробочкаФото без описуФото без опису