ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ПОВИННІ ПЕРЕДАВАТИ СГ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПРРО ДО ОРГАНІВ ДПС ПО ДРОТОВИХ АБО БЕЗДРОТОВИХ КАНАЛАХ ЗВ’ЯЗКУ

Дата: 05.09.2021 10:42

Згідно з п. 1.7 розд. I Порядку передачі інформації від реєстраторів розрахункових операцій, програмних реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв’язку до органів Державної податкової служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 № 1057 із змінами та доповненнями суб’єкти господарювання, які використовують програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинні передавати до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв’язку інформацію у формі електронних копій розрахункових документів, електронних фіскальних звітів, електронних фіскальних звітних чеків та іншу інформацію, необхідну для обліку роботи ПРРО фіскальним сервером контролюючого органу, яка створюється засобами таких ПРРО.