КОЛЕКТИВ «ЛИТВИНЧАНОЧКА» АТЕСТУВАВСЯ НА ЗВАННЯ «НАРОДНИЙ»

Дата: 19.09.2021 21:42

У неділю, 19 вересня ц.р., у приміщенні Канівського міського будинку культури проходила атестація творчих колективів Канівської, Степанецької та Бобрицької територіальних громад.

Аматорський вокальний колектив «Литвинчанка» Литвинецького сільського Будинку культури Бобрицької сільської ради (художній керівник Олена Гарник, концертмейстр Костянтин Сторчоус) атестувався на присвоєння звання «народний».

Атестаційна комісія відзначила високий рівень підготовки та професійність колективу. Тож наразі з нетерпінням очікуємо рішення атестаційної комісії. Адже присвоєння звання «народний» («зразковий») − важлива акція, що має на меті сприяти підвищенню професійної виконавської майстерності колективів, художнього рівня їх репертуару, а також виявити нові самобутні формування майстрів художньої творчості та їх мистецькі надбання і забезпечити стимулювання керівників клубних об’єднань.

Принагідно: Вищезгадана атестація проводиться згідно з Положенням про народний (зразковий) аматорський колектив (студію) закладів культури системи Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 23.06.1999р. №415 та на виконання наказу Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації від 05.03.2021р. №27.

Текст, фото – Анна Бабенко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради