З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Дата: 21.09.2021 20:05

Міністерство соціальної політики як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми повідомляє про те, що 16 жовтня 2021 року по всьому світу міжнародна організація „А21” (далі – „А21”) та волонтерський рух проводить акцію „Walk for Freedom” („Хода за свободу”) (далі – Акція). Акція спрямована на підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про небезпеку, яку вона становить, а також про те, як можна себе захистити. Акція проходить кожного року у 50 країнах світу (понад 500 локацій).

Як виглядає Акція: це мовчазна мирна хода, що покликана звернути увагу громадськості на актуальність проблеми торгівлі людьми. Учасники вишиковуються колоною по одній особі, тримаючи в руках брендовані чорні парасолі, плакати та крокують центральними вулицями міста. Волонтери, в свою чергу, роздають листівки перехожим особам. Учасники Акції повинні бути одягненні в одяг чорного кольору.

Дата проведення та тривалість Акції: 16 жовтня 2021 року, тривалість - до 2 годин, із загальною протяжністю - до 2 км.

Чим забезпечує „А21”:

• парасолями, що видаються учасникам Акції на початку ходи до її завершення (парасолі будуть надіслані новою поштою за рахунок „А21” та повинні бути повернуті після завершення Акції);
  • плакатами для колони;
  • роздатковими матеріалами (інформаційні листівки, які потрібно буде роздавати під час ходи);
  • інформаційною підтримкою (всі інструкції щодо проведення Акції у письмовому вигляді, консультування в телефонному режимі, тощо);
  • допомогою у наданні згоди осіб на участь у Акції на волонтерських засадах, дозвіл робити та використовувати фото, тощо.

Контактна особа „А21”: Надія Осип’як, координатор з превентивної роботи, тел. (044) 338-33-81, (063) 139-74-94.