«ЛИТВИНЧАНОЧКА», «ГОРЛИЦЯ» ТА «НАДДНІПРЯНОЧКА» ЗВУЧАЛИ НА «МИСТЕЦЬКІЙ ТОЛОЦІ»

Дата: 26.09.2021 21:46

Перший регіональний тур обласного мистецького свята «Мистецька толока» відбувся сьогодні, 26 вересня ц.р. в селі Червона Слобода (Черкаський район Черкаської області).

Серед 49 колективів із 17 територіальних громад області були і 3 аматорські вокальні колективи Бобрицької громади: аматорський вокальний колектив «Литвинчанка» Литвинецького сільського будинку культури Бобрицької сільської ради (керівник – Олена Гарник, концертмейстер – Костянтин Сторчоус), аматорський вокальний ансамбль «Наддніпряночка» Григорівського сільського клубу Бобрицької сільської ради (керівник – Олександр Павленко) та аматорський вокальний ансамбль «Горлиця» Бобрицької сільської ради (керівник - Олександр Павленко).

Свято об'єднало аматорські колективи різних видів мистецтва та окремих виконавців, а також майстрів-аматорів народного мистецтва.

І учасники «Мистецької толоки», і всі, хто побував на цьому справжньому святі музики і співів, щиро дякують організаторам заходу – Черкаському обласному центру народної творчості та Червонослобідській територіальній громаді за яскраві емоції та гарний настрій.

Анна Бабенко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради

Більше світлин із заходу – на сторінці Бобрицької громади в мережі Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/bobrycaotg