БОБРИЦЬКІ ВЧИТЕЛІ – ПЕРЕМОЖЦІ ПРОГРАМИ ДЛЯ НЕКОМЕРЦІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ «CHARITY MATCH»

Дата: 10.10.2021 21:13

Як повідомила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради Анна Бабенко, вчителі Комунального закладу «Бобрицький ліцей» Людмила Оноко та Тетяна Козодой стали учасниками програми «Charity Match». Протягом серпня-вересня вони опановували навчальний онлайн-курс від експертів некомерційного сектору, розробили проект «ПереZавантаження», захистили його та отримали можливість подвоєння до 50 000 грн. від «Zagoriy foundation» та Благодійного фонду «МХП-Громаді». Попереду у них практичний етап – реалізація фандрейзингової кампанії та реалізація задуманого.

Вітаємо переможців та бажаємо подальшого успіху в реалізації чудового задуму.

ДОВІДКОВО. Програма «Charity Match» - програма для некомерційних організацій, що підвищує спроможність організацій створювати ефективніші та результативніші фандрейзингові кампанії - впроваджується «Zagoriy Foundation» спільно з Благодійним фондом «МХП – Громаді».

«Charity Match» має три компоненти: навчальний – 1,5ісячний онлайнкурс від експертів некомерційного сектору;

практичний – реалізація фандрейзингової кампанії, що буде розроблена під час навчання; бонусний – подвоєння до 50 000 грн. від «Zagoriy foundation» та БФ «МХП-Громаді» для успішних кампаній. У проекті можуть брати участь громадські організації, благодійні фонди та організації, органи місцевого самоврядування, комунальні заклади, ініціативні групи (в партнерстві з ОМС чи ГО).