ЛИТВИНЕЦЬКІ ЛІЦЕЇСТИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 13.10.2021 21:24

Протягом кількох останніх днів напередодні відзначення Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці в Комунальному закладі «Литвинецький ліцей» провели ряд заходів, приурочених цьому потрійному святу. Так, у навчальному закладі провели тематичні класні години, записали та передали відео-привітання учасникам бойових дій в зоні АТО (ООС), готували сувеніри, листи та малюнки для захисників, а також організували і провели зустріч із волонтерами Громадської організації «Волонтер К» в місті Канів. Під час відвідин канівського волонтерського центру діти вчилися плести маскувальну сітку для наших воїнів, а також ознайомилися із роботою самих волонтерів та пообіцяли, що і надалі будуть продовжувати співпрацю, аби підтримувати бойовий дух захисників України.

«Воїне, лицарю славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу рідну державу

Не хотілося йти ворогам.

Будь мужнім і достойним

Слави своїх батьків,

Відважний український воїне,

Нащадку славних козаків», - гордо читали вірш литвинецькі ліцеїсти, вшановуючи мужніх захисників-синів і доньок Вітчизни.

Текст, фото – Ірина Драгун