ПРИВІТ ІЗ ВДЯЧНІСТЮ З ПЕРЕДОВОЇ…

Дата: 24.10.2021 23:18

Разом із великою подякою за турботу і співпереживання за тих, хто ціною власного життя стоїть сьогодні на вогняних рубежах нашої Батьківщини, прилетіли цими днями до вихованців Комунального закладу «Бобрицький ліцей» та їхніх педагогів і батьків.

Нагадаємо: бобрицькі школярі в рамках відзначення Дня захисників та захисниць України готували сувеніри, подарунки, листи і малюнки для захисників.

Як повідомила член виконавчого комітету Бобрицької сільської ради, учасник бойових дій на сході України, бобричанка Алла Хапугіна, днями її побратими із 57 бригади 17 батальйону зателефонували їй і попросили передати вітання та подякувати школярам за турботу про них, а також їхнім батькам і вчителям-наставникам за те, що вони виховують гідних громадян своєї Батьківщини, справжніх патріотів – майбутніх захисників України. Також наші воїни побажали і вихованцям Бобрицького ліцею, і всім жителям громади та всієї нашої Батьківщини мирного неба і щасливого майбуття.

Щиро дякуємо пані Аллі за надані світлини від її побратимів.

Повертайтеся, дорогі наші захисники, швидше додому! Ми завжди чекаємо на вас.

Сектор інформаційно-організаційної роботи Бобрицької сільської ради