НОВИНИ З ЛИТВИНЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ

Дата: 29.10.2021 09:29

ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ЗА УКРАЇНУ

В кінці жовтня український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Ми вшановуємо пам’ять і тих, хто виборює нашу незалежність сьогодні.

Минулого тижня вихованці КЗ «Литвинецький ліцей» взяли активну участь у проведенні пам’ятного заходу «Доки пам'ятаємо – живемо» з нагоди 78-ї річниці Дніпровської повітряно-десантної операції. Діти змагалися у конкурсах «Військово-спортивна естафета», «Рятівник», «Кросвіт», конкурс на кращу солдатську кашу та виконання військово-патріотичної пісні.

Вихованці Ливтинецького ліцею посіли призове місце за участь у  конкурсі на кращу солдатську кашу (3 місце), а кращим стрілком серед дівчат стала Авраменко Вікторія.

ЗЕМЛЯ КВІТУЧОЇ КРАСИ: ВИВЧАЄМО КРАЄЗНАВСТВО

У рамках місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» у Литвинецькому ліцеї провели конкурс колажів «Земля квітучої краси». Активна участь вихованців ліцею в цьому конкурсі показала серйозну зацікавленість юного покоління історією рідного краю.

Текст, фото – Ірина Драгун

Більше світлин за темою – на сторінці Бобрицької громади в мережі Фейсбук за  посиланням: https://www.facebook.com/bobrycaotg