ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 29.10.2021 21:15

Як повідомила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради Анна Бабенко, згідно з розпорядженням сільського голови Олени Штефан №104-а від 27.10.2021р., у Бобрицькій територіальній громаді було проведено ряд заходів у рамках відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників.

Так, у населених пунктах громади було проведено урочисті заходи та покладання квітів до меморіальних комплексів, пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків, військових поховань, інших об’єктів, що увіковічнюють пам’ять про Перемогу у Другій світовій війні та подвиги її учасників.

Напередодні проведення урочистостей силами працівників комунального підприємства «Добробут» та місцевих старостатів було проведено упорядкування та утримання у належному стані військових поховань, пам’ятників, обелісків, меморіальних комплексів, братських могил й інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни.

У закладах освіти та культури Бобрицької територіальної громади проводилися тематичні «круглі столи», семінари, лекції, уроки пам’яті з нагоди відзначення пам’ятної дати.

Сектор інформаційно-організаційної роботи Бобрицької сільської ради