ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СТАНУ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19 – У ЗАГАЛЬНОМУ ДОСТУПІ

Дата: 06.11.2021 10:18

Як повідомляють із Міністерства охорони здоров’я України, на вебсайті Національної служби здоров’я України у розділі «Е-дані» з’явився новий дашборд «Інформація щодо стану вакцинації від COVID-19 пацієнтів, які уклали декларацію з лікарями первинної медичної допомоги».

Дашборд містить дані про кількість та відсоток вакцинованих у розрізі областей, населених пунктів, закладів охорони здоров’я та лікарів.

Для аналізу доступні такі показники: кількість вакцинованих хоча б 1 дозою – загальна кількість пацієнтів, які вакциновані повністю або частково; кількість повністю вакцинованих – кількість пацієнтів, які пройшли повну серію вакцинації; кількість не повністю вакцинованих – кількість пацієнтів, які отримали першу дозу, але ще очікують на 2 дозу.