ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЕГУЛЯЦІЇ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 09.11.2021 14:17

Як повідомляє Державна регуляторна служба України, зниження регуляторного навантаження є частиною стратегічного курсу у сфері економічної безпеки, затвердженого Указом Президента України від 11 серпня 2021 року №347/2021 про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 серпня 2021 року «Про Стратегію економічної безпеки України на період до 2025 року».

Указами Президента України Володимира Зеленського від 20 вересня 2020 року №№713/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції» та від 08 листопада 2019 року №837/2019 «Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави» Кабінету Міністрів України поставлено завдання щодо проведення дерегуляції господарської діяльності.

Відповідно до підпункту 1 пункту 5 Положення про міжвідомчу робочу групу з питань дерегуляції господарської діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2021 року №925, робоча група має право отримувати в установленому порядку від центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань.

З метою належного виконання поставлених завдань до 15 листопада 2021 року проводиться збір інформації та прийом пропозицій щодо необхідності скасування чи перегляду нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України або центральних органів виконавчої влади за визначеною формою.

Свої пропозиції та інформацію для узагальнення і систематизації просимо надсилати на електронну адресу Бобрицької сільської ради:

bobryca_rada@ukr.net із поміткою: «Дерегуляція господарської діяльності».

Сектор інформаційно-організаційної роботи Бобрицької сільської ради