ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 12.11.2021 18:20

У вівторок, 23 листопада ц.р., о 10-й годині в адмінприміщенні територіальної громади (за адресою: с.Бобриця, вул. Дружби,4) відбудеться 18 сесія VIII скликання Бобрицької сільської ради.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

• Про перейменування приміщення школи №1 за адресою: с.Григорівка, вул.Центральна, буд.41, Черкаської області.
  • Про передачу майна  в оперативне управління та на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту  Бобрицької сільської ради.
  • Про передачу майна в комунальну власність КП «Добробут» Бобрицької сільської ради.
  • Про передачу майна в оперативне управління та на баланс фінансовому відділу Бобрицької сільської ради.
  • Про передачу майна з балансу фінансового відділу Бобрицької сільської ради на баланс виконавчого комітету Бобрицької сільської ради.
  • Про затвердження Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у Бобрицькій територіальній громаді на 2022-2024 роки.
  • Про Програму «Підтримка Бобрицької сільської  територіальної виборчої комісії у міжвиборчий та виборчий періоди» на 2022 роки.
  • Про внесення змін до бюджету Бобрицької сільської територіальної громади на 2021 рік.
  • Про регулювання земельних питань.
  • Інші питання.