НОВИНИ З ЛИТВИНЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ

Дата: 13.11.2021 16:19

ВИХОДИМО НА МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ

Нещодавно в КЗ «Литвинецький ліцей» провели конкурс з інформатики та компютерної грамотності «Бобер». Ліцеїсти з захопленням та натхненням виконували різноманітні цікаві завдання. І школярі, і їхні наставники з нетерпінням чекають висновків конкурсної комісії. Тож побажаймо їм успіхів!

ДОВІДКОВО. «Бобер» — Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності, що проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою, активізації творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Конкурс проводиться щорічно у першу неділю листопада спільно з Міжнародною Спільнотою «Бобер» («International Beaver Community»). Організація «International Beaver Community» налічувала на 1 травня 2019 року 46 країн-учасниць. Україна вперше провела в себе конкурс у 2008 році.

ТВОРИМО ВІРШІ ТА ЛЕГЕНДИ ПРО РІДНИЙ КРАЙ

Нещодавно в Литвинецькому ліцеї серед його вихованців було проведено літературний конкурс «Власні вірші та легенди про рідне село».

Моє село

Моє село, Литвинець дорогий,

Тут я родився, тут я і зростаю,

Люблю твої поля і синій небокрай,

І материнський спів твій я вбираю.

Село моє, для мене ти єдине,

І високо у небо пісня лине.

Моє село - маленька Батьківщина,

Всі литвинчани - це моя родина.

Ось такою бачить свою малу Батьківщину учень 6 класу А.Супрун.

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

«Як нема без зірок небозводу,

Як блакиті без сонця нема,

Так і мови нема без народу,

І народу без мови нема», -

такі слова стали своєрідним лейтмотивом тижня писемності та мови, що його провели нещодавно в КЗ «Литвинецький ліцей». Він був приурочений Дню писемності України. Заходи, що проводилися в рамках відзначення свята рідної мови, були цікавими і насиченими. Зокрема, діти активно брали участь у тематичних годинах спілкування у класах, Всеукраїнському диктанті національної єдності. А підсумком тижня писемності та мови став відкритий онлайн-захід «Мова кожного народу неповторна і своя», який підготували учні 8 класу разом із класним керівником Л.Супрун.

Текст, фото – Ірина Драгун (с.Литвинець)