РЕМОНТУЄТЬСЯ ШЛЯХ БЕРЕСНЯГИ-КОЗАРІВКА-СИНЯВКА

Дата: 18.11.2021 13:46

У ці погожі листопадові дні кипить робота на ділянці шляху О 240706 Бересняги-Козарівка-Синявка, де проводиться поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення. Загальна протяжність ділянки – більше 4 кілометрів. Роботи виконує Товариство з обмеженою відповідальністю «Главшляхбуд», яке у жовтні цього року виграло тендер на проведення робіт, що проводився через систему Державних закупівель «Прозорро». Замовником означеного об’єму робіт виступає Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області».

• Ремонтні роботи шляхового покриття на проміжку Бересняги-Козарівка-Синявка було заплановано на цей рік. Все йде за планом. І це тішить. Думаю, що жителі цих населених пунктів будуть задоволені таким подарунком, - говорить Бобрицький сільський голова Олена Штефан. – Від їхнього імені щиро дякую голові Черкаської обласної державної адміністрації Олександру Скічку, адже завдяки його старанням та підтримці уже невдовзі матимемо нову і комфортабельну дорогу. Принагідно хочу подякувати усім, хто долучився до цієї відповідальної і вкрай потрібної справи. Справа, зроблена спільними зусиллями, завжди дає добрий результат.

Текст – Віра Загородня, фото – Таїса Прошак