ШЛЕМО ЩИРОСЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ: З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 23.11.2021 05:43

Шановні працівники аграрного сектору!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівника сільського господарства.

Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Дякуємо за вашу працю і душу, яку ви вкладаєте в свою нелегку роботу. Сільськогосподарська наука зовсім непроста, щоб праця на рідних теренах приносила плоди, потрібні і знання, і любов до землі… Вам, працівникам сільського господарства, у ваш святковий день низький уклін від усієї країни, що годується вашою працею. Нехай ваша робота йде легко, а плоди її будуть найщедрішими.

Бажаємо стабільності, успішності, процвітання і благополуччя в діяльності. Нехай життя радує щастям кожен день, нехай поруч будуть улюблені люди і вірна дружня підтримка. Нехай робота буде в задоволення, її плоди приносять людям користь, а вам — хороший заробіток.

Щиро бажаємо вам здоров’я, добробуту, невичерпної снаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України. Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

Бажаємо вам також кар’єрного росту й азарту, інтересу й любові до своєї роботи, успіхів у всіх починаннях, подальшої перспективи і, звичайно, ж затребуваності.

Олена ШТЕФАН, Бобрицький сільський голова

Виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради