Бобрицька громада
Черкаська область, Черкаський район

СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: ЗАТВЕРДЖУВАЛИ ПРОГРАМИ ТА РОЗГЛЯДАЛИ ПИТАННЯ МАЙНА, БЮДЖЕТУ, ЗЕМЛІ

Дата: 23.11.2021 22:41
Кількість переглядів: 607

У вівторок, 23 листопада ц.р., відбулася сесія Бобрицької сільської ради. На розгляд депутатів загалом було винесено більше ста двадцяти питань.

 

Перед початком розгляду питань з порядку денного сільський голова О.Штефан привітала присутніх депутатів-аграріїв і в їхній особі – членів трудових колективів і сімей, односельців та всіх, хто якимось чином дотичний до праці на землі, - із Днем працівників сільського господарства, яке відзначалося 21 листопада ц.р. Із щирими слова вдячності за нелегку, але дуже потрібну працю, та побажаннями всіляких гараздів Олена Василівна вручила символічні подарунки та подяки від Бобрицької територіальної громади.

  

Загалом розгляд питань на 18-й сесії восьмого скликання можна розділити на окремі блоки. Так, першим блоком йшли питання, що потребували розгляду та затвердження депутатським корпусом задля упорядкування бухгалтерських моментів, зумовлених інвентаризацією майна, що здійснюється згідно із чинним законодавством наприкінці року. До цього блоку можна віднести питання «Про перейменування приміщення школи №1 за адресою: с.Григорівка, вул. Центральна, буд. 41», «Про передачу майна в оперативне управління та на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради», «Про передачу майна в комунальну власність КП «Добробут» Бобрицької сільської ради», а також «Про передачу майна в оперативне управління та на баланс фінансовому відділу Бобрицької сільської ради». Роз’яснення на кожне питання надав головний спеціаліст бухгалтерського обліку Олег Мостовий. Попередньо питання детально розглядалися на засіданні постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності (голова комісії – В.Табачний). Депутати своїм голосуванням затвердили почергово кожне питання із цього блоку.

Далі в порядку денному було два питання Служби у справах дітей: «Про затвердження Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у Бобрицькій територіальній громаді на 2022-2024 роки» та «Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, у Бобрицькій територіальній громаді на 2022-2024 роки». Пояснення по обох питаннях надавала начальник Служби у справах дітей Наталія Харитоненко. За її словами, виконання останньої із вищезгаданих програм сприятиме реалізації права дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на упорядкування житла, що належить їм на праві власності, позачерговому забезпеченню соціальним житлом після завершення їх перебування у відповідних державних установах, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, завершення терміну піклування над такими дітьми, а також після завершення ними навчання у вищих закладах освіти, строкової служби у Збройних Силах України, а також забезпечення їх житлом для постійного проживання. Депутати одноголосно затвердили обидві програми, як і Програму підтримки Бобрицької сільської територіальної виборчої комісії у міжвиборчий та виборчий періоди» на 2022 рік, яку, за словами голови комісії з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики М.Фесенка, було розглянуто на засіданні постійної депутатської комісії та запропоновано до затвердження.

Наступним блоком йшли два питання, з поясненнями щодо розгляду яких виступила начальник фінансового відділу Лідія Сасько, – «Про внесення змін до рішення від 22.12.2020р. №4-14/ VІІІ «Про бюджет Бобрицької територіальної громади на 2021 рік» та «Про передачу майна з балансу фінансового відділу Бобрицької сільської ради на баланс виконавчого комітету Бобрицької сільської ради». Зокрема, заслухавши її пояснення, депутати затвердили рішення, згідно з яким: «…визначити на 2021 рік: доходи бюджету територіальної громади у сумі 53018696 грн., у тому числі - доходи загального фонду бюджету територіальної громади - 52183006 грн. та доходи спеціального фонду бюджету територіальної громади - 835690 грн.; видатки бюджету територіальної громади у сумі 56614457,52 грн., у тому числі видатки загального фонду бюджету територіальної громади – 54818705,52 грн. та видатки спеціального фонду бюджету територіальної громади 1795752 грн.; дефіцит за загальним фондом бюджету територіальної громади у сумі 2635699,52 грн.; дефіцит за спеціальним фондом бюджету територіальної громади у сумі 960062 грн».

З поясненнями по десятому в порядку денному питанню «Про затвердження Положення про старосту Бобрицької сільської ради в новій редакції» виступив керуючий справами виконавчого комітету Бобрицької сільської ради Микола Зоць. За його словами, розгляд та затвердження такого положення обумовлений змінами в законодавстві. Тож питання є швидше технічним. Депутати затвердили вищезгадане Положення.

Наступним розглядалося питання «Про делегування повноважень з поточного ремонту вулиць та доріг комунальної власності». Як пояснила присутнім сільський голова Олена Штефан, затвердження цього питання зумовлене проведенням ремонтних робіт дороги від ГАЕС до села Іваньків. Депутати, опираючись на статтю 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтю 93 Бюджетного кодексу України, та  враховуючи рішення постійних комісій сільської ради вирішили делегувати державному підприємству ПрАТ «Укргідроенерго» функції замовника із виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення тендерних процедур закупівель, робіт та послуг з капітального, поточного ремонту та експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності відповідно до затверджених Переліків ремонту доріг по Черкаській області на 2021 рік – зокрема, ремонт вищезгаданої автодороги. Контроль за виконанням цього рішення покладено на постійну комісію сільської ради з питань промисловості, підприємства, житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, земельних відносин та охорони природи.

Із поясненнями щодо наступного питання – «Про програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Канівська багатопрофільна лікарня» Канівської міської ради Черкаської області на 2021-2022 роки» - перед присутніми виступила його представник Олена Драговоз. Заслухавши її пояснення, депутати вирішили затвердити цю Програму, адже, як стверджують фахівці цієї лікувальної установи, виконання Програми дасть можливість покращити демографічну ситуацію в Канівській міській об’єднаній територіальній громаді та інших сільських об’єднаних територіальних громадах, удосконалити організаційну структуру системи медичного обслуговування, підвищити якість надання медичної допомоги, посилити кадровий потенціал медичної галузі та створити цілісну систему інформаційного забезпечення системи охорони здоров'я в умовах єдиного медичного простору.

Наступний блок питань, що були запропоновані на розгляд депутатів Бобрицької сільської ради, - «Про затвердження статуту та штатного розпису Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» і «Про затвердження графіка роботи Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобрицької сільської ради Черкаської області». Доповідала з цих питань начальник цієї комунальної установи Юлія Арсеєнко. За словами доповідачки, розгляд цих питань зумовлений приведенням у відповідність до вимог законодавства вищеозначених документів. Депутати затвердили почерговим голосуванням кожне із цих питань.

«Про хід виконання комплексної Програми оздоровлення та відпочинку

дітей Бобрицької сільської ради у 2021 році» - так звучало п’ятнадцяте за порядком денним питання, що його пояснила присутнім начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради Анна Бабенко. Депутати взяли до уваги порушене питання та вирішили й надалі забезпечувати охоплення послугами оздоровлення 100 відсотків дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та інших пільгових категорій,  а також продовжити роботу щодо залучення позабюджетних, спонсорських і батьківських коштів для організації оздоровлення дітей та сприяти функціонуванню пришкільних відпочинкових таборів з дотриманням вимог Нового Санітарного регламенту, з урахуванням рекомендацій Держпродспоживнагляду та Міністерства освіти і науки України.

 

Наступним блоком питань, що його розглянули на сесійному засіданні і прийняли відповідні рішення депутати сільської ради, були питання «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік», «Про затвердження плану-графіку заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів» та «Про стратегію соціально-економічного та культурного розвитку Бобрицької сільської ради на 2021-2023 роки». Із поясненнями щодо кожного із питань виступила головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Ольга Шишка. Депутати затвердили також і ці питання.

 

Заключним і найбільшим за кількістю розглянутих заяв став блок земельних питань. Із поясненнями за кожною із розглянутих до сесії заяв виступали начальник відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та ЖКГ Олександр Підгайний та головний спеціаліст цього відділу Таїса Прошак. За кожною із заяв прийняте відповідне рішення.  

Із рішеннями, що були прийняті на 18-й сесії восьмого скликання Бобрицької сільської ради, можна буде ознайомитися після їх оприлюднення у встановлені чинним законодавством терміни на офіційній інтернет-сторінці громади у розділі «Архів документів».

 

Текст, фото – Віра Загородня


Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь