НОВИНИ ЛИТВИНЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ

Дата: 04.12.2021 11:23

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

З нагоди Дня Гідності і Свободи в КЗ «Литвинецький ліцей» була проведена година пам’яті та відбулися меморіальні заходи біля стенду «Пам’яті героїв Небесної сотні».

Вихованці ліцею віддали шану загиблим героям та вшанували патріотизм і мужність громадян, які захищають нашу Вітчизну сьогодні.

...ІСТОРІЯ НАС ГОРЕМ ВЧИТЬ

Щоб не забулось незабутнє.

Бо там, де пам’ять не мовчить,

Там щастям повниться майбутнє. (Н.Погребняк)

По всій Україні в останню неділю листопада проводилися меморіальні заходи з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 р.р. Колектив вихованців та педагогів КЗ «Литвинецький ліцей» приєднався до вшанування пам'яті тих, хто загинув через голод.

Разом із учнями педагог-організатор ліцею, класні керівники та класоводи провели години скорботи, бесіди та меморіальні заходи на теми: «Вогонь скорботи в серці навіки», «День пам’яті жертв Голодомору», «Страшні роки голодомору 32-33р.р.», «Незгасаюча біль народу», також усіх, хто безвинно погинув у ті страшні роки пом’янули хвилиною мовчання та запалюванням «Свічки пам’яті» в класах.

ЗА МАЙБУТНЄ БЕЗ СНІДУ

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема. Червона стрічка, що зображено на логотипі борців зі СНІДом, символізує надію на майбутнє без цієї страшної недуги.

Вихованці Литвинецького ліцею долучилися до акції «Хто попереджений, той захищений».

ПІДТРИМАЄМО БОЙОВИЙ ДУХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

5 грудня вся світова спільнота традиційно відзначає міжнародний День волонтера, який був заснований ще в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. Цей день дає можливість добровольцям і різним організаціям поділитися своїми цінностями і розповісти про себе.

Завдяки нелегкій та водночас благородній праці волонтерів безліч людей отримує необхідну допомогу. Волонтери допомагають дітям і дорослим, піклуються про здоров'я людей і тварин, їхню безпеку. Особливим напрямком роботи у часи військової агресії проти України стало відновлення боєздатності Збройних Сил України та допомога бійцям добровольчих батальйонів.

Школярі із Литвинецького ліцею постійно підтримують зв’язки з Громадською організацією «Волонтер.К», що діє у м.Канів.

З нагоди Дня волонтера відбулася тепла зустріч представників учнівського колективу з волонтерами в рамках співпраці «Підтримаємо бойовий дух захисників України».

Текст, фото – Ірина Драгун (с.Литвинець)