«РУЧНУ ПРАЦЮ ПЕРЕКЛАДАЄМО НА ПЛЕЧІ МАШИН» -

Дата: 17.12.2021 11:30

Так по-доброму жартують працівники Комунального підприємства «Добробут», працюючи із новим дровоколом. «Тепер проблем із паливом для наших закладів соціального сектору (ліцеїв, дитячих садків, адмінприміщень старостинських округів) не буде», - підсумовує директор «Добробуту» Микола Пустовіт.

Деталі пояснює Бобрицький сільський голова Олена Штефан:

• Днями Бобрицька сільська рада отримала від Приватного підприємства «Коритищанське» дуже хороший подарунок – комбінований дровокол, що може працювати як на бензині, так і від електромережі. Тепер проблем із розколюванням дров для опалення наших шкіл, дитсадків тощо взагалі не буде. На початку осені ми звернулися до директора Приватного  підприємства «Коритищанське» Віктора Леонідовича Королевича з проханням допомогти вирішити питання з придбанням дровокола. Адже системи опалення в наших закладах працюють на дровах, а їх окрім заготовки ще треба  й поколоти. А це, відповідно, потребує добрячих затрат ручної праці. І ось тепер, дякуючи благодійникам, ми маємо хорошу техніку, з якою зима не страшна. Принагідно хочу подякувати директору ПП «Коритищанське» Віктору Королевичу за допомогу громаді та постійну готовність простягти руку підтримки, а також за активну участь у житті регіону і населених пунктів, де веде діяльність це господарське формування.

Текст, фото – Віра Загородня