ЯК СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДО «СОНЕЧКА» ЗАВІТАВ

Дата: 20.12.2021 20:36

Цими днями до вихованців Дитячого навчального закладу «Сонечко», що у селі Литвинець завітав із подарунками справжній святий Миколай. Саме такими новинами радісно ділилася малеча із рідними, прошкуючи із дитсадка додому. Як з’ясувалося, роль доброго святого Миколая виконав депутат Бобрицької сільської ради, голова Фермерського господарства «Тертичний В.І.» Василь Іванович Тертичний.

Литвинецький старостинський округ Бобрицької сільської ради, батьки маленьких литвинчан щиро дякують «Миколаю»-Василю Тертичному за те, що вже багато років поспіль він  радує діток КЗ «Литвинецький ліцей» та ДНЗ «Сонечко» смачними подарунками до дня Святого Миколая. Дякуємо Вам, шановний благодійнику, та щиросердно бажаємо міцного здоров'я, довгих років життя і Божого благословіння.

Текст, фото – Катерина Горохова