ШЛЕМО ЩИРОСЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА

Дата: 22.12.2021 20:08

Шановні працівники енергетичної галузі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем енергетика!

Ваше професійне свято – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків: молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно, та ветеранів галузі, на яких ми рівняємося сьогодні.

Очевидною стала закономірність: успішна робота кожної окремої галузі народного господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки вам потужно працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок. Ви своєю невтомною і сумлінною працею створюєте світло і затишок у кожній оселі. Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною самовіддачею - всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі.

Щиросердечно бажаємо вам, шановні працівники енергетичної галузі, стабільної, безаварійної роботи, удачі та всіх земних благ людям, від яких залежить світло і тепло в оселях нашого рідного краю і всієї України.

Нехай вам завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело душевного тепла і затишку, наснаги і любові. Нехай життя кожного з вас буде наповнене енергією світла та здійснення усіх найкращих помислів.

Принагідно висловлюємо подяку керівникам та адміністраціям підприємств енергетичної галузі, що діють на теренах Черкащини, за активну позицію і відповідальне партнерство у сфері розбудови та розвитку рідного краю, які ви щораз проявляєте у співпраці з Бобрицькою громадою. Нехай повертається добро, здійснене кожним із вас, сторицею достатку, злагоди і благополуччя в родинах та колективах.

Олена ШТЕФАН, сільський голова Бобрицької сільської ради

Виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради