ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ ТА ФУТБОЛІСТИ

Дата: 24.12.2021 23:09

Згідно з планом спортивно-масових заходів  відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради Черкаської області, у п’ятницю, 24 грудня ц.р., на базі КЗ «Бобрицький ліцей» відбулися відкриті змагання серед дівчат з волейболу та серед хлопців з футзалу. Як пояснює керівниця відділу Анна Бабенко, змагання проводилися з метою залучення мешканців територіальної громади до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, з метою популяризації спорту, підвищення їх спортивної майстерності, пропаганди здорового способу життя, відбору кращих гравців для участі у змаганнях вищого рівня.

У змаганнях взяли участь учні закладів освіти Бобрицької та Степанецької ОТГ. За підсумками змагань перше місце з волейболу посіла команда КЗ «Бобрицький ліцей», друга позиція - у команди КЗ «Степанецький ліцей». Трійку лідерів замикає команда КЗ «Литвинецький ліцей».

У змаганнях з футзалу перемогу здобули учні КЗ «Степанецький ліцей», друге місце дісталося господарям змагань - команді з Бобриці, а третю позицію посіли учні КЗ «Грищинецький ліцей». Усіх учасників вітаємо з прийдешніми святами та бажаємо нових звершень у новому році.

Текст, фото – Наталія Тукаленко