НОВОРІЧЧЯ-2022: КАЗКОВА ФЕЄРІЯ ПО-КУРИЛІВСЬКИ

Дата: 27.12.2021 09:27

У суботу, 25 грудня ц.р., у свято католицького Різдва, до курилівських дітлахів завітала справжня новорічна казка – із Дідом Морозом, Снігуркою та іншими казковими персонажами.

Святкування прийдешнього Нового року, за словами Грищинецького сільського старости Надії Возної, вдалося по-справжньому феєричним і незабутнім. Найбільше сподобалася курилівчанам казка-вистава за участю вихованців Канівського коледжу культури і мистецтв. Окрім юних жителів цього населеного пункту святкування подарувало справжню насолоду і цілу феєрію святкових почуттів і їхнім батькам та рідним, які були глядачами та групою підтримки із залу. Святкові привітання, хороводи та загадування сокровенних бажань самому (!) Дідові Морозові – то справжнє диво із країни дитячих мрій. А ще – солодкі подарунки, що ними щедро обдаровували курилівську дітлашню казкові герої. А подбали про молоде покоління села Курилівка спонсори заходу – меценат, генеральний директор ТОВ «ІТАК» Сергій Васильович Піддубняк (м.Київ) та депутат Бобрицької сільської ради, голова Фермерського господарства «М.П. Пустовий» Микола Панасович Пустовий.

За справжнє свято, чудовий новорічний настрій, а також за організацію і проведення свята та смаколики - всім, хто долучився та подбав про те, аби захід залишився в пам’яті світлим спогадом і своєрідним напуттям на щасливий рік, на добре майбуття - дякували і дітки, і їхні батьки.

Сільський голова Бобрицької сільської ради Олена Штефан та виконавчий комітет щиро дякують усім за казкову феєрію по-курилівськи та бажають хороших свят, вдалого року 2022, а також здоров’я, успіхів та всіляких гараздів.

Сектор інформаційно-організаційної роботи Бобрицької сільської ради

Фото – Надія Возна