Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатур старости Пшеничницького старостинського округу

Дата: 30.12.2021 16:12

Бобрицька сільська рада Черкаської області проводить громадське обговорення кандидатур старости Пшеничницького старостинського округу.

Відповідно до розпорядження Бобрицького сільського голови від 23 грудня 2021р. №232-0 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Пшеничницького старостинського округу Бобрицької сільської ради», з метою врахування думки громадян та сприяння територіальній громаді у здійсненні права на участь у місцевому самоврядуванні, Бобрицькою сільською радою проводиться громадське обговорення кандидатури старости Пшеничницького старостинського округу у термін з 11.01.2022р. по 18.01.2022р. в селах: Григорівка, Луковиця, Трахтемирів, Пшеничники, Іваньків, Глинча, Бучак, Трощин, Студенець.

На посаду старости Пшеничницького старостинського округу Бобрицької сільської ради вносяться дві кандидатури:

Громадське обговорення проводиться в формі вивчення громадської думки, шляхом опитування.

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Пшеничницького старостинського округу можуть використати поштову адресу: 19014, Черкаська область, Черкаський район, с.Бобриця, вул.Дружби,4, або електронну адресу: bobryca_rada@ukr.net   , тел. 063-53-721-53.

Жителям Пшеничницького старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні необхідно при собі мати паспорт громадянина України.

Інформація про результати громадського обговорення буде оприлюднена на веб-сторінці сільської ради.

Микола Зоць, керуючий справами виконавчого комітету

Бобрицької сільської ради