16.12.2021 Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 16.12.2021 12:34

Розробник – відділ економічного розвитку та інвестицій Бобрицької сільської ради.

Проект регуляторного акта передбачає встановлення тарифів на послуги комунального підприємства «Добробут» та надання комунальних послуг населенню на території Бобрицької сільської ради. Дане Положення розроблене з метою встановлення тарифів на послуги комунального підприємства «Добробут».

Проект регуляторного акта з питань встановлення тарифів на послуги комунального підприємства «Добробут» буде розміщено на веб-сайті: https://bobrycka-gromada.gov.ua.

Строк приймання пропозицій і зауважень до проекту регуляторного акта становить місяць з дня оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції і зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

• поштою за адресою: 19014 Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Бобриця, вул. Дружби, 4, відділ економічного розвитку та інвестицій Бобрицької сільської ради;

• електронною поштою за адресою: bobryca_rada@ukr.net