ІНФОРМУЄ ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ: СУБСИДІЯ ДЛЯ ПРИДБАННЯ СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ, ТВЕРДОГО І РІДКОГО ПІЧНОГО ПОБУТОВОГО ПАЛИВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 19.01.2022 20:44

Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. №848 (зі змінами та доповненнями) передбачено, що житлові субсидії на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначаються у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

Житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

Житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і на оплату житлово-комунальних послуг призначається на календарний рік. При цьому житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг (світло) розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного календарного року.

Світлана  НІКОЛЕНКО,в.о. начальника відділу соціального

захисту населення Бобрицької сільської ради