УДОСКОНАЛЮЄМО СПОРТИВНУ МАЙСТЕРНІСТЬ ТА НАЛАГОДЖУЄМО ДРУЖНІ СТОСУНКИ МІЖ СПОРТСМЕНАМИ ГРОМАД, РАЙОНУ

Дата: 23.01.2022 15:41

Як повідомила начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Анна Бабенко, 22 січня 2022 року на базі КЗ «Бобрицький ліцей» було проведено відкритий Чемпіонат Бобрицької сільської ради з настільного тенісу серед чоловіків.

Мета заходу – популяризація настільного тенісу як олімпійського виду спорту; вдосконалення спортивної майстерності та налагодження дружніх стосунків між спортсменами громад, району.

У змаганнях взяли участь дві команди, що представляли Бобрицьку територіальну громаду, по одній команді від Ліплявської територіальної громади, Філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» та Канівської територіальної громади.

За результатами змагань перемогу здобула команда Філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» у складі С.Кизенка та В.Тукаленка, друге місце виборола команда Бобрицької громади у складі В.Куликовського та І.Рогатка, почесне третє місце - у команди Бобрицької громади у складі Д.Гриба та С.Кравченка.

Напружена боротьба тривала і в особистих змаганнях, за підсумками яких перемогу здобув С.Кизенко, друге місце - у В.Тукаленка, а третє – у В.Чорного.

Переможців змагань нагороджено грамотами, медалями та подарунками, а суддівську колегію у складі О.Крячка та Ю.Галушки відзначено подарунками від депутатів Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» О.Воскобойніка та В.Братаніча.

Текст, фото – Анна Бабенко